Sygnalista – aplikacja obywatelska

Sygnalista to pierwsza taka aplikacja w Polsce, Europie i ogólnie – na świecie. Została stworzona z myślą o ludziach, którzy uznali, że zbyt wiele spraw społecznych pozostaje niezgłoszonych do odpowiednich służb, zaniechanych, nierozwiązanych, a wymagających natychmiastowej reakcji.

Przykład?
1. Sąsiad pali opony w swoim starym piecu – może warto to zgłosić za pomocą Sygnalisty do odpowiednich służb, zanim wszyscy otrujemy się od smogu?
2. Jesteśmy świadkiem przemocy wobec dzieci lub zwierząt. Nawet jeśli nie czujemy się na siłach, by od razu zainterweniować i obronić uciśnionych – czy nie warto nagrać zdarzenie i przesłać za pomocą aplikacji?
3. Są też pozytywne zgłoszenia – jeśli podobają się nam lokalne lub ogólnopolskie inicjatywny, mówmy o tym, piszmy, wspierajmy podobne przedsięwzięcia, organizujmy zbiórki! A wszystko to na Forum Sygnalistów w naszej aplikacji.

Sygnalista to narzędzie, które umożliwia błyskawiczne nagrywanie i przesyłanie dowodów w sprawie wykroczeń lub przestępstw do dedykowanych instytucji. Aplikacja pozwala również archiwizować zgłoszenia, poruszać wątki społeczne na lokalnych forach dyskusyjnych oraz udzielać się – w razie potrzeby – anonimowo.

Stworzyliśmy Sygnalistę po to, aby życie było łatwiejsze i bezpieczniejsze. By uczynić świat lepszym.

– EON46

Bezpłatną aplikację Sygnalista pobierzesz tutaj:
z GooglePlay (Android)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sleeplessclinic.sg_app&hl=pl
z AppStore (iOS)
https://apps.apple.com/app/id1477601487

A tutaj możesz śledzić nasze profile społecznościowe dedykowane aplikacji:
fanpage na Facebooku
profil na Instagramie
kanał na YouTube
profil na LinkedIN
profil na twitterze

, , , , , , , , , , , , ,
Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RAIN is here!